Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Fotogalerie

Náhodná fotogalerie

Náhodná fotogalerie

Anketa

Která současná politická strana by od vás dostal hlas u voleb?

Celkem hlasů:
6536
Hlasování začalo:
21. 7. 2020
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Váš nejoblíbenější politik od Sametové revoluce?

Kdo, nebo co nás v současnosti nejvíc ohrožuje?

Co si myslíte o současné vlně imigrace?

Návštěvnost

Návštěvnost:

Počítadlo přístupů

Panoramatické Foto

Panoramatické fotografie

      Prodejna v Chebu-zrušena v březnu 2011Prodejna Sokolov

Prodejna SokolovProdejna v Chebu

Prodejna Sokolov

Facebook

Azbestu na Facebooku

Aktuální počasí

Počasí dnes:

20. 7. 2024

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 29 až 33°C. Noční teploty 20 až 16°C.

Přehrát/ZastavitDalší

Svátek

Dnes je 20.7.2024

Svátek má Ilja

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Den lízátek

Zítra má svátek Vítězslav

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Obsah

 

Vážená paní, vážený pane,
chtěli bychom Vás informovat o petici proti snížení trestu jednomu z útočníků, kteří brutálně napadli, okradli, znásilnili a málem zabili 12letého Patrika z Dětského domova v Krupce na Teplicku. Dne 9. dubna 2011 proběhlo protestní shromáždění v Praze na náměstí Jana Palacha. Zde byly komunikovány i nové a velmi důležité informace k případu. Tyto informace se týkají úlohy krajského státního zastupitelství, které svou činností fakticky iniciovalo a umožnilo snížení trestu, ačkoli mělo vystupovat v roli žalobce. Existují totiž důvodná podezření, že krajské státní zastupitelství takto jednalo z osobních a kariéristických zájmů. Právě proto se po protestu rozeběhla i nová petiční kampaň. Petice je adresovaná přímo nejvyššímu státnímu zastupitelství, které má nad tím krajským vykonávat dozor. Požadujeme důsledné prošetření úlohy krajského státního zastupitelství a zjednání nápravy. Dostatek podpisů na petičních arších, které budou předány fyzicky (tedy v tištěné podobě) Nejvyššímu státnímu zastupitelství, by měly být jasným podnětem občanů, kterým by se státní zastupitelství z hlediska své úlohy a funkce ve společnosti mělo zabývat. Proto Vás velmi naléhavě žádáme, abyste se zapojili aktivně do kampaně. Podepsané petiční archy je možné odeslat na adresu petičního výboru, která je na nich uvedena. Informace o případu, o protestu i petiční archy jsou dostupné na stránkách protestu: http://www.protisnizenitrestu.wbs.cz , protisnizenitrestu@centrum.cz
 
Nesmíme být lhostejní k násilí na dětech, protože tato lhostejnost motivuje další k podobným útokům. Zapojte se do kampaně!
 
S pověřením organizátora protestu,
Pavel Vaníček, předseda sdružení

HERPNO - Hnutí za efektivní řešení problematiky nepřizpůsobivých obyvatel, o.s. http://www.herpno.wz.cz

....................................................................................................................................

Odmítám rasové útoky.
Ale odmítám také skutečnost, že v případě rasově motivovaného útoku na rodinu ve Vítkově a její oběti Natálce se v mediích věnovala pozornost která by v přepočtu kč/min. stála miliony a stejně (navíc ještě loupežně) motivovaný útok cikánů na bílého chlapce hlavouny nezajímá.
Proto jsem okamžitě podepsal tuto petici www.chcemestejnymetr.cz/index.php/component/content/article/4-zmocnnec-pro-lidska-prava-michael-kocab-odmitl-pevzit-petici-2600-lidi-za-patrika a nabízím Vám stejnou možnost, se vyjádřit.
 

Petr Hahn

Ahoj-vítej na mých webových stránkách.

Krátce se představím a víc si o mně přečteš na webu v životopisu.

Jmenuju se Petr (to je údajně skála) Hahn (to je určitě německy kohout), ale vlastně všichni, kdo mne znají mi říkají – Azbest. To je přezdívka, kterou jsem dostal někdy kolem r. 1985 na vandru.

Z rubrik na webu vyplývá, že mne baví muzika, příroda, cestování, rybařina (hlavně momentálně feederové závody od r.2004), vodáctví, poezie, psaní, a některé další věci, na které se možná časem i zde dostane.

Mám osobní problém při kontaktu s blbostí, hajzlovstvím, levičáctvím (i když s politikou tak nějak komplet), nespolehlivostí, lhaním, ……bohužel se s tím vším dnes a denně setkávám a občas mi nedá to nekomentovat, nebo si z toho aspoň dělat srandu.

Některé texty, které uznám za zajímavé, vtipné, nebo jinak přínosné otiskuju i od jiných autorů-někdy i z anonymních přeposílek.

Jsem tvor společenský, ale nějak nemám kliku, takže žiju sám.

Stránky už běžely víc než rok na jiném redakčním systému, ale tyhle mi vyhovují více a taky se mi víc líbí.

Přeju příjemný pobyt, a pokud Tě něco zaujme, máš možnost se zeptat, nebo komentovat v pokecu.

Takže……VEJDI