Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Fotogalerie

Náhodná fotogalerie

Náhodná fotogalerie

Anketa

Která současná politická strana by od vás dostal hlas u voleb?

Celkem hlasů:
6526
Hlasování začalo:
21. 7. 2020
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Váš nejoblíbenější politik od Sametové revoluce?

Kdo, nebo co nás v současnosti nejvíc ohrožuje?

Co si myslíte o současné vlně imigrace?

Návštěvnost

Návštěvnost:

Počítadlo přístupů

Panoramatické Foto

Panoramatické fotografie

      Prodejna v Chebu-zrušena v březnu 2011Prodejna Sokolov

Prodejna SokolovProdejna v Chebu

Prodejna Sokolov

Facebook

Azbestu na Facebooku

Aktuální počasí

Počasí dnes:

18. 7. 2024

obl

Bude polojasno až oblačno. Denní teploty 25 až 29°C. Noční teploty 19 až 15°C.

Přehrát/ZastavitDalší

Svátek

Dnes je 18.7.2024

Svátek má Drahomíra

Zítra má svátek Čeněk

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Obsah

14 Květen 2010
 
Napsal uživatel Pstroužek
4.5.2010 v Ústí na Labem šel 13letý chlapec na vlakové nádraží, aby se vydal vlakem do Krupky. Vlak bohužel nestihl a tak se rozhodl jít k autobusovému nádraží. Tam si ho všimla dvojice cikánů ve věku 15 a 18 let. Přišli za nim a požadovali aby jim dal peníze, chlapec jim je odmítl vydat a tak se na něj vrhli a začali ho surově tlouct. Poté co byl povalen na zem mu žiletkami rozpárali oblečení, sebrali  boty a po mnoha kopancích do trupu a hlavy utekli. Polonahý a chůze neschopný se doplazil do haly vlakové nádraží, kde mu nádražní personál zavolal záchranku. Do nemocnice byl odvezen s povrchovými řeznými ranami, natrženou slezinou, zlomenými žebry a otřesem mozku. Otázka je, kolik lidí v ČR o tomto nedávném případu ví?
.
http://www.radicalboys-brux.com/web/images/stories/ustikluk.jpg
http://www.radicalboys-brux.com/web/images/stories/ustikluk2.jpg
.
Zatímco příběh o malé Natálce se online naservíruje do každé české domácnosti, tak diametrálně odlišně se přistupuje v případech jako je tento. Zásadní problém je, že chlapec patří k majoritě a jeho rodiče nebydlí na černo v cizí nemovitosti. Místo toho pracují a svého syna posílají do školy a to jsou věci, které je vlastně v dnešní době znevýhodňují. Tím je celý případ mediálně diskvalifikován. V rámci politické korektnosti se totiž tyto případy zametají pod koberec a za týden si na ně už nikdo ani nevzpomene (vesměs o nich krátce informují jen lokální deníky). V protikladu k tomu se zase jiné vystavují masové pozornosti. . Dnešní politikou je snaha za každou cenu potlačovat etnické napětí (i za cenu cenzury a podávaní zkreslených informací) a to je taky důvod proč se neuvádí etnický původ útočníků. Celý tento proces směřuje k vyvolání pocitu kolektivního selhání a formování názoru, že chyba je někdo v nás v majoritě. To přece my selháváme ve snaze integrace s cikány a kdo si myslí opak, tak je v lepším případě rasista.
 

Považuji za minimálně zvláštní, že pokud byla napadena romská rodina, tak je jejich etnikum jmenován, protože jsou to chudáci a malá Natalka je v TV denně několikrát.
Pokud zde bezmála umlátili bílého chlapce cikáni, tak se napíše, že potkal staršího kamaráda.....

Nezletilého chlapce téměř ubili mladí Romové
Tisíce majitelů emailových adres po celé zemi dostaly do své pošty fotografie ztlučeného třináctiletého chlapce z Duchcova na Teplicku i s děsivým popisem, jak ke krvavým šrámům přišel. Zaútočila na něj dvojice jen o  málo starších Romů. Policie je podezírá z rasově motivovaného útoku.
FOTO: Jaroslav Soukup, Novinky
Dnes 15:03 - Teplice
Právu to potvrdila policejní mluvčí teplického ředitelství Ilona Novotná. „Použili výhrůžky se znaky rasové nesnášenlivosti. Chlapec utrpěl četná zranění, s nimiž byl hospitalizován v nemocnici,“ uvedla.
K události došlo letos 29. dubna. Třináctiletý hoch se vydal z Duchcova na Teplicku, kde žije v dětském domově, do 30 kilometrů vzdáleného Ústí nad Labem za svou matkou. Protože mu ujel vlak, šel pěšky podél železniční tratě. V polovině trasy, nedaleko nádraží v Krupce - Bohosudově, potkal čtrnáctiletého romského mladíka a jeho o tři roky staršího kamaráda.
 
Jeho stav byl velmi vážný. Lékaři ho zázračně vrátili do života.mluvčí Krajské zdravotní Jiří Vondra
 
Chtěli po něm peníze a mobil. Protože nic neměl, dvojice ho zbila. Kromě spousty podlitin a škrábanců po celém těle, mu útočníci údajně roztrhli slezinu, odrazili ledvinu, zlomili dvě žebra, způsobili otřes mozku a  přivodili plicní embolii. Pak ho nechali ležet a odešli. Zubožený kluk se připlazil do železniční stanice, jejíž personál přivolal pomoc.
Podle lékařů unikl smrti jen o vlásek. „Jeho stav byl velmi vážný. Lékaři ho zázračně vrátili do života,“ řekl Právu mluvčí společnosti Krajská zdravotní Jiří Vondra. Pacient podle něj strávil tři dny na jednotce intenzivní a resuscitační péče dětské kliniky, poté byl přeložen na jednotku intermediální péče a následně na dětskou chirurgii.
Trvalé následky mít nebude
„Dnes byl z nemocnice propuštěn. Naštěstí nebude mít trvalé následky,“ poznamenal Vondra.
Policistům se oba agresory podařilo brzy po činu zadržet. „Starším je 17letý mladík. Byl obviněn z loupeže a těžkého ublížení na zdraví z důvodu rasové či etnické nesnášenlivosti a v současné době je umístěn v  litoměřické vazební věznici,“ uvedla Novotná.
O nezletilém pachateli bude rozhodovat soud
Druhý pachatel je nezletilý a  o opatření pro něj bude rozhodovat soud ve spolupráci oddělením sociální a právní ochrany dětí teplického magistrátu. Na rozhodnutí čeká v Diagnostickém ústavu pro děti a mládež v Liberci.
Na citlivé téma okamžitě zareagovaly extrémistické servery, ale také lidé, kterým není osud oběti brutálního útoku lhostejný. Na sociální síti Facebook se pro Patrika organizuje finanční sbírka, končí v pátek.


 

Petr Hahn

Ahoj-vítej na mých webových stránkách.

Krátce se představím a víc si o mně přečteš na webu v životopisu.

Jmenuju se Petr (to je údajně skála) Hahn (to je určitě německy kohout), ale vlastně všichni, kdo mne znají mi říkají – Azbest. To je přezdívka, kterou jsem dostal někdy kolem r. 1985 na vandru.

Z rubrik na webu vyplývá, že mne baví muzika, příroda, cestování, rybařina (hlavně momentálně feederové závody od r.2004), vodáctví, poezie, psaní, a některé další věci, na které se možná časem i zde dostane.

Mám osobní problém při kontaktu s blbostí, hajzlovstvím, levičáctvím (i když s politikou tak nějak komplet), nespolehlivostí, lhaním, ……bohužel se s tím vším dnes a denně setkávám a občas mi nedá to nekomentovat, nebo si z toho aspoň dělat srandu.

Některé texty, které uznám za zajímavé, vtipné, nebo jinak přínosné otiskuju i od jiných autorů-někdy i z anonymních přeposílek.

Jsem tvor společenský, ale nějak nemám kliku, takže žiju sám.

Stránky už běžely víc než rok na jiném redakčním systému, ale tyhle mi vyhovují více a taky se mi víc líbí.

Přeju příjemný pobyt, a pokud Tě něco zaujme, máš možnost se zeptat, nebo komentovat v pokecu.

Takže……VEJDI