Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Anketa

Která současná politická strana by od vás dostal hlas u voleb?

Celkem hlasů:
4813
Hlasování začalo:
21. 7. 2020
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Váš nejoblíbenější politik od Sametové revoluce?

Kdo, nebo co nás v současnosti nejvíc ohrožuje?

Co si myslíte o současné vlně imigrace?

Návštěvnost

Návštěvnost:

Počítadlo přístupů

Panoramatické Foto

Panoramatické fotografie

      Prodejna v Chebu-zrušena v březnu 2011Prodejna Sokolov

Prodejna SokolovProdejna v Chebu

Prodejna Sokolov

Facebook

Azbestu na Facebooku

Aktuální počasí

Počasí dnes:

4. 12. 2023

obl

Bude polojasno až oblačno, místy zataženo nízkou oblačností. Denní teploty -6 až -2°C. Noční teploty -6 až -10°C.

Přehrát/ZastavitDalší

Svátek

Dnes je 4.12.2023

Svátek má Barbora

Zítra má svátek Jitka

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Mezinárodní den dobrovolníků v ekonomickém a sociálním výzkumu

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Obsah

Ano.
 
Můžeme tady veřejně snít o statečnosti, o nezištnosti, o nadstranickosti, o spravedlnosti o tom pravém a správném řešení, o defenestraci naším spravedlivě rozhněvaným davem, o souzení za rozkrádání...jenže naivita je pro děti.
My se budeme muset podívat do očí realitě a ta je a bude jiná. Neexistují ideální lidé, ani ideální řešení. Politika vždy bude do jisté míry věcí kompromisů, o kterých revolucionáři tvrdí, že neexistují. Stranický střed je utopie stejně jako pravděpodobnost, že bude věcně dokázáno úmyslné rozkrádání. I kdyby se podařil převrat, zatím nemáme žádné osobnosti, za které bychom chtěli krvácet. Nic nepůjde dopředu překotně rychle a pozitivně.
Komunisti a jejich metastázy paralyzovali  a kontaminovali všechny sféry dění už dávno a celou dobu, takže je přiotrávený systém i my. To si musíme uvědomit a připravit se na to, že se budeme muset postavit i kdečemu v sobě samých.
Bylo by dětinské se domnívat, že svrhneme "keťasy", vsadíme je do želez, pak se vezmeme za ruce a s větrem ve vlasech poběžíme vstříc světlým zítřkům. Zlo se umí velice pevně a hluboko zakořenit a u nás na to mělo víc, než 60 let času, takže ho ani objektivně nevnímáme v celé jeho nahotě,  velikosti a rozsahu. Jen těch špatných zákonů, co bylo schváleno (mnohé úmyslně) - a kdo relevantně posoudí jejich kvalitu a rozhodne o změnách? Lid v referendu asi ne. To už jsme tu měli, že „proletariát“ nastoupil do nejvyšších pater politiky a jak to dopadlo, to si pamatujeme.
Musíme najít kvalitní lidi neposkvrněné špínou současného marasmu, pokusit se v ně uvěřit a dostat je do pozic, kde budou vládnout výkonnou mocí. Ale tak, aby současně měli osobní odpovědnost, byli kontrolovatelní, odvolatelní a postižitelní-pokud lze takový systém vygenerovat.
Zní to skoro pohádkově, ale nezbývá, než se o to pokusit.

Petr Hahn

Ahoj-vítej na mých webových stránkách.

Krátce se představím a víc si o mně přečteš na webu v životopisu.

Jmenuju se Petr (to je údajně skála) Hahn (to je určitě německy kohout), ale vlastně všichni, kdo mne znají mi říkají – Azbest. To je přezdívka, kterou jsem dostal někdy kolem r. 1985 na vandru.

Z rubrik na webu vyplývá, že mne baví muzika, příroda, cestování, rybařina (hlavně momentálně feederové závody od r.2004), vodáctví, poezie, psaní, a některé další věci, na které se možná časem i zde dostane.

Mám osobní problém při kontaktu s blbostí, hajzlovstvím, levičáctvím (i když s politikou tak nějak komplet), nespolehlivostí, lhaním, ……bohužel se s tím vším dnes a denně setkávám a občas mi nedá to nekomentovat, nebo si z toho aspoň dělat srandu.

Některé texty, které uznám za zajímavé, vtipné, nebo jinak přínosné otiskuju i od jiných autorů-někdy i z anonymních přeposílek.

Jsem tvor společenský, ale nějak nemám kliku, takže žiju sám.

Stránky už běžely víc než rok na jiném redakčním systému, ale tyhle mi vyhovují více a taky se mi víc líbí.

Přeju příjemný pobyt, a pokud Tě něco zaujme, máš možnost se zeptat, nebo komentovat v pokecu.

Takže……VEJDI