Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Fotogalerie

Náhodná fotogalerie

Náhodná fotogalerie

Anketa

Která současná politická strana by od vás dostal hlas u voleb?

Celkem hlasů:
6536
Hlasování začalo:
21. 7. 2020
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Váš nejoblíbenější politik od Sametové revoluce?

Kdo, nebo co nás v současnosti nejvíc ohrožuje?

Co si myslíte o současné vlně imigrace?

Návštěvnost

Návštěvnost:

Počítadlo přístupů

Panoramatické Foto

Panoramatické fotografie

      Prodejna v Chebu-zrušena v březnu 2011Prodejna Sokolov

Prodejna SokolovProdejna v Chebu

Prodejna Sokolov

Facebook

Azbestu na Facebooku

Aktuální počasí

Počasí dnes:

20. 7. 2024

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 29 až 33°C. Noční teploty 20 až 16°C.

Přehrát/ZastavitDalší

Svátek

Dnes je 20.7.2024

Svátek má Ilja

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Den lízátek

Zítra má svátek Vítězslav

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Navigace

Obsah

Aktivisté proti potratům už nevědí, co by…
 
Všeobecně rozšířená tendence náboženských fanatiků ve smyslu vnucování svých postojů, názorů a často nesmyslných argumentů je sice už běžným jevem, ale vrcholů nechutnosti zřejmě ještě nedosáhl-tak na tom pracují.
 
Prezentace ohavných fotografií lidských pozůstatků potratů v blízkosti školních budov je skutečně skvostnou ukázkou vkusu aktivistů, jimž bylo úspěšně nalito do nitrolebních dutin dostatečné množství tupých dogmat.
Pravděpodobně se domnívají, že když malé děti uvidí tyto odpuzující vzorky, tak v dospělosti budou mít zakódováno, že potrat = zlo (vražda).
Ono to tak naštěstí není, protože děti během dospívání budou většinou v kontaktu i s lidmi, kteří mají rozum.
Ti jim časem vysvětlí, že interrupce je někdy jediným možným řešením nechtěného těhotenství a že je velice dobře, když ji provede odborník a ne nějaká čarodějnice za dva tisíce infikovanou pletací jehlicí ve svém brlohu.
 
Že se žena může stát těhotnou také při znásilnění, nebo v situaci, kdy její zdravotní, či psychický stav, nebo stav plodu, může znamenat pro oba dva nebezpečí.
Důvodů (těch oprávněných) se najde jistě ještě mnoho, ale tyto dva bohatě stačí jako příklad skutečnosti, že umělé přerušení těhotenství je někdy nutné, či dokonce nevyhnutelné.
 
Když slyším někdy v televizi argumenty a vyjadřovací schopnosti aktivistů, tak dokonce pochybuji o jejich svéprávnosti a způsobilosti k právním úkonům a pak jen žasnu, kdo že to tady káže o morálce.
 
Tyto manýry např. v Polsku, coby těžce náboženské zemi už způsobily mnoho lidských tragedií a není žádný důvod si v tomto ohledu brát z této země a náboženských fanatiků příklad ani náhodou.
 
Kdyby se podobní pomatenci producírovali před školou, kam by chodilo mé dítě, patrně bych se jejich atrakce zúčastnil se sprejem v ruce a jejich výtvarné exponáty bych pomohl umělecky zhodnotit.
 
Zajímavé také je, že aktéři těchto mentálně značně dolů posunutých akcí, jsou skoro vždy muži a docela by mne zajímalo, kolikrát byl který z nich už za svůj život těhotný…

Petr Hahn

Ahoj-vítej na mých webových stránkách.

Krátce se představím a víc si o mně přečteš na webu v životopisu.

Jmenuju se Petr (to je údajně skála) Hahn (to je určitě německy kohout), ale vlastně všichni, kdo mne znají mi říkají – Azbest. To je přezdívka, kterou jsem dostal někdy kolem r. 1985 na vandru.

Z rubrik na webu vyplývá, že mne baví muzika, příroda, cestování, rybařina (hlavně momentálně feederové závody od r.2004), vodáctví, poezie, psaní, a některé další věci, na které se možná časem i zde dostane.

Mám osobní problém při kontaktu s blbostí, hajzlovstvím, levičáctvím (i když s politikou tak nějak komplet), nespolehlivostí, lhaním, ……bohužel se s tím vším dnes a denně setkávám a občas mi nedá to nekomentovat, nebo si z toho aspoň dělat srandu.

Některé texty, které uznám za zajímavé, vtipné, nebo jinak přínosné otiskuju i od jiných autorů-někdy i z anonymních přeposílek.

Jsem tvor společenský, ale nějak nemám kliku, takže žiju sám.

Stránky už běžely víc než rok na jiném redakčním systému, ale tyhle mi vyhovují více a taky se mi víc líbí.

Přeju příjemný pobyt, a pokud Tě něco zaujme, máš možnost se zeptat, nebo komentovat v pokecu.

Takže……VEJDI