Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Anketa

Která současná politická strana by od vás dostal hlas u voleb?

Celkem hlasů:
6323
Hlasování začalo:
21. 7. 2020
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Váš nejoblíbenější politik od Sametové revoluce?

Kdo, nebo co nás v současnosti nejvíc ohrožuje?

Co si myslíte o současné vlně imigrace?

Návštěvnost

Návštěvnost:

Počítadlo přístupů

Panoramatické Foto

Panoramatické fotografie

      Prodejna v Chebu-zrušena v březnu 2011Prodejna Sokolov

Prodejna SokolovProdejna v Chebu

Prodejna Sokolov

Facebook

Azbestu na Facebooku

Aktuální počasí

Počasí dnes:

15. 6. 2024

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 22 až 26°C. Noční teploty 15 až 11°C.

Přehrát/ZastavitDalší

Svátek

Dnes je 15.6.2024

Svátek má Vít

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Mezinárodní den odpůrců vojenské služby
  • Světový den proti násilí na seniorech

Zítra má svátek Zbyněk

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Den otců
  • Den afrického dítěte
  • Evropský den židovské kultury

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Navigace

Obsah

Můj vnitřní antikomunista.

Ano.
Jsem antikomunista.
Bude to mít několik důvodů.
Ten první bude ve výchově (první znamená ve smyslu chronologičnosti - nikoli velikosti významu).
Můj táta komunisty nesnášel a některé důvody svého postoje k nim mi prozradil pod slibem mlčení už v době, kdy jsem byl kluk.
Tenkrát jsem tomu ještě nerozuměl a nijak zvlášť jsem to neřešil.
Jen jsem pochopil, že s těma komunistama něco hodně nebude v pořádku, protože táta jinak měl lidi velice rád.
Když nás v osmašedesátým přijeli zachránit a od svobody osvobodit bratři rusáci, tak táta skřípal zubama a říkal: “Je to v prdeli, je to v prdeli“.
A měl pravdu.

Já jsem pak stál u silnice, po niž proudily sovětské železné dopravní prostředky, které k nám vezly pokrok a s dvěma většíma klukama jsme na ně vytrvale křičeli: “Idí damoj!!“

Další důvod mého antikomunismu je skutečnost, že mám mozek.

Bylo to v prdeli čtyřicet let.
Komunisti mraky skvělejch lidí zničili společensky, ekonomicky, sociálně, vyhnali, dohnali k sebevraždám, anebo sami zavraždili.
Utrápili v kriminálech, popravili, postříleli na hranicích, ubili při výsleších, zabili při inscenovaných nehodách, anebo jinak pozabíjeli.
Spousta nejlepších mozků národa musela odejít do exilu a plody své práce odevzdala tam.
Komunisti naprosto zdecimovali průmysl a zemědělství.
Příkladem budiž továrna JAWA, která měla ve vývoji takový náskok před celým světem, že kdyby z ní komunisti neudělali provinční fabričku bez vývoje, tak by dnes japonci z velké dálky uctivě sledovali, jak že se to dělá.
To samé platí o všech možných JZD a JRD, kdy komunisti ukradli půdu a výrobní prostředky těm, kteří jediní mohli zem obdělávat naprosto zodpovědně a s láskou.
Těm,kterým patřila, kteří rozuměli své práci a vážili si jí. Do čela družstev postavili stranické aparátčiky, kteří se místo zemědělství a chovatelství zabývali přihlouplou komunistickou ideologií a taky to tak vypadalo.
Pokrokové poznatky ze Sovětského svazu, Mičurinci…..například velký objev který učinil velký guru sovětského selskochazjájstva, byl ten, že semena obilí se budou sít do důlků po skupinkách, protože si při růstu jako kolektiv vzájemně pomohou…Není to úžasné?

Každá ideologie sází na stejnou kartu, jako reklama.
A sice na to, že většina populace je blbá.
A to je bohužel pravda.
Lidem nejde o to slyšet pravdu.
Oni chtějí slyšet něco pozitivního, uklidňujícího a někam vedoucího.
V tom jsou komunističtí (to samé tedy sociálnědemokratičtí) rétoři (jinak řečeno mluviči) unikátní.
A jdou v tom tak daleko, že konkrétně slibují, nedělá jim problém dokonce naslibovat sociální jistoty všem bez ohledu na to, že není možné na to dát peníze dohromady, protože to prostě ekonomika neutáhne a - zadlužit se.
Odmalička nesnáším dluhy a i dnes je moje velká radost, když mám faktury ve firmě zaplaceny s předstihem, jsem majitelem čistého stolu, spokojených jak dodavatelů, tak zákazníků a nikomu nic nedlužím.
Z toho důvodu jsem si také nikdy nevzal žádný úvěr, leasing, hypotéku, ani nic podobného kromě kdysi novomanželské půjčky na televizi.
Komunisti klidně zadluží celou zemi a nemají problém.
Táta si velice vážil Železné lady Margeret Thatcherové a říkal - všude je to stejný v tom, že když je u vesla pravice, tak se pracuje, buduje, vyvíjí, spoří a zvedá úroveň.
Pak se periodicky dostane k moci levice, která velice rychle dokáže všechno prošustrovat, peníze rozdat na své volební sliby, takže ti, co nedělaj, se mají konečně po zásluze dobře a pracující jim na to válení přispívají.
Zadluží stát rozmařilým rozpočtem a je jim to jedno, protože vědí, že se na to přijde a oni půjdou od válu zase do opozice počkat, až jim to někdo nastřádá.
Ta sázka na hlupáky se levici vždycky vyplatí, protože jich je skutečně víc a přitom mají stejný volební hlas, jako ostatní.
Takže je div, že konstruktivní pravice vůbec je schopna vyhrávat volby.
Samozřejmě si nedělám vůbec iluze o politicích a vím, že gauneři, kteří hrabou pod sebe jsou absolutně všude a na všech úrovních, ale jedno vím jistě.
Levice je to největší zlo a tak aspoň volím zlo menší.
Přesto, že osobně mám silné žaludeční problémy, kdykoli vidím různé Bémy, Langery, Tlusté, atd.
Jsou to ale podstatně menší zdravotní potíže, než ty, které nastanou ve chvíli, kdy se na obrazovce rozpliznou Paroubkové, Špidlové, Grossové, Fišerové, Šimonovští, Kavanové, no to je něco…radši přestanu.
Myslím, že jsem začal být ve sporu s touto ideologií někdy během dospívání, kdy jsem se dostal při hodině občanské nauky do sporu s kantorem, který nám líčil radostnou cestu ke komunismu, v němž bude ten blahobyt, kdy budou mít všichni všechno zadarmo a budou si brát jen tolik, kolik potřebujou.
To byl taky geniální tah propagandy nastolit tenhle cíl, protože to přece by chtěl každej a každej bude sám sobě v duchu tvrdit, že přece je jasný, že si nebude brát domů tři televize, když může koukat jen na jednu, apod.
Ono je to pochopitelně úplně jinak a nikdy to jinak nebude.
V tom je rozdíl, mezi člověkem a volně žijící faunou.
Začalo to v prvobytně pospolné společnosti, kdy vznikl majetek a podle majetku se začaly vznikat společenské třídy-to už nikdy neskončilo a neskončí (podle mého názoru).
Člověk se od opice liší především inteligencí a schopností užívat nástroje a zbraně-oboje cílevědomě.
Cílevědomě k tomu, aby přišel k majetku (území, penězům,moci….) buď prací, nebo bojem.
Majetek a moc jsou fenomény, kterých se člověk nevzdá (až na pár naprosto osvícených jedinců, kteří se vyskytují v tibetských klášterech, anebo jsou jako poutník Hroch-to je zajímavý člověk) Když jsem tyto své postřehy tenkrát kantorovi řekl (ty o prvobytně pospolné společnosti s jejími principy, které nás naučila učitelka dějěpisu v sedmé třídě), tak se mi pokoušel vysvětlit nevysvětlitelné a za chvíli přišel na to, že mne nepřesvědčí, ani neumlčí a začal řvát.
Naštěstí to byl slušný člověk (byť tímto způsobem zblblý) a hulákáním to skončilo.

Velice si vážím pana bývalého disidenta a prezidenta Václava Havla, ale podle mého názoru to tehdy, když protlačil sametovost revoluce pod záminkou, že: “nejsme jako oni“ - posral.

„Oni“ by si přece zasloužili, abychom na ně byli horší, než byli oni, protože oni byli svině vůči nevinným lidem.
Kdežto jakákoli újma, která by postihla je, by byla opodstatněná už tím, že podporovali zrůdnou komunistickou ideologii.
Myslím hlavně vedoucí pracovníky, aktivní estébáky, udavače, aparátčiky, kádrovače…
Ty, kteří rozhodovali o tom, kdo nebude studovat, cestovat, umělecky působit,…
Ty kteří z toho profitovali, nebo si tuto svou činnost užívali.
Brutální bachaře, vyslýchače, bonzáky, …..ano těžko identifikovat a dokazovat, ale nebýt toho, že jsme „nebyli, jako oni“, možná by se nám jich teď tolik nesmálo z vysokých (opět) úřadů, zpoza peněz nakradených při privatizaci, či dodnes zužitkovávání svých kontaktů na podnikatelské bázi.
A tak dodnes komunisti mají svou stranu (byť je zakázaná), mohou se vyjadřovat v mediích, a dokonce kritizovat, koho se jim zachce.

To je hnus velebnosti…

Dnes jsem šel po náměstí, kde probíhala volební kampaň ČSSD.
Blil bych, když jsem viděl ty spousty spokojených pitomců, co si nesli domů sociálně demokratickou igelitku a v ní sociálně demokratickou růži.
Byl jsem to zkonzultovat s kámoškou, která tam má u náměstí minibistro a tak jsme svorně klnuli a ulevovali si na levou stranu, načež mi mezi řečí sdělila ,že mám hezkou čepici.
Zarazil jsem se a čepici sundal.
Byla jasně oranžová a to v naprosto stejných barvách, jaké měli na svých rudých lebkách poskoci kampaně.
No fuj.....
Tak jsem jí tam tu bejsbolku rovnou narval do koše, protože bych nepřežil, kdyby mě s tou šaškárnou někdo spojoval.
Naštěstí jsem měl z předešlýho dne zásluhu a dobrej skutek, protože jsem vyhnal oranžovej rozhlasovej vůz, kterej se postavil u náměstí na strategický místo a pouštěl do éteru ty rudý bludy.
Jel jsem kolem a když jsem ho tam viděl a slyšel, tak jsem neodolal a zajel k němu s brutálním troubením (mám novou a značně posílenou houkačku), načež proběhl krátký slovní souboj, po němž sociálnědemokratický řidič se staženým ohonem vlezl do té plechovky a potupně opustil území.
Dlužno dodat, že stál na zákazu zastavení, před výjezdem policie a tak jsem měl na své straně jak předpisy, tak morální převahu.
Nejsem studený pragmatik, takže jsem si to i užil :-)
Moc jsem nepochopil, proč nám Paroubkova parta postavila na náměstí kamion zn. Kenworth nabarvený jejich barvami a polepený rudou propagandou.
Vždyť to byl originální americký truck, symbol toho zvráceného západu a imperialismu.
Proč si na to nepočmárali třeba ruskýho Zyla.
Třeba by si ještě šplhli u rudého bratra.
Ale ten by jim asi vychlastal rozpočet po pár kilometrech….i když na volební kampani oni nešetří.
Bylo to velice symbolizující, vidět bezdomovce, jak chlastají zadarmo sociálnědemokratické pivo a je jim naprosto pumpa, co tam ten idiot v kvádru žvaní.

Sám mám problém, koho volit, protože si skutečně nedělám iluze o nikom z těch, co s vlky žijí + vyjí.
Ale k volbám chodím pravidelně už jen ze zásady, že každý neodevzdaný hlas je, jako by spadnul do žumpy levice a to já jim zase nedám.

Kdysi jsme jednou někde pařili a hráli na kytary.Přicucnul se na nás nějakej ožrala a vysvětloval kámošovi, že i on má v sobě toho čtyřicetiletýho komunistu, kterej je v každým z nás a když se Jirka bránil,že mu ještě není ani třicet, tak trval na tom, že ale jeho vnitřnímu komunistovi je čtyřicet.
Na tom něco rozhodně bylo a je a ví to každej, že naše společnost je promořená tímto hnusem značně.
Ale já jsem na tom líp.
Já mám v sobě mnohem staršího většího, silnějšího a chytřejšího antikomunistu a ten se s tím komunistou vůbec nemazlí.
Přál bych všem komunistům tak těžkej život, jakej má můj vnitřní jejich soudruh.
Zažívá permanentní šikanu od rána do večera.
Někdy i přesčas.
Moc se nevyspí a vůbec nesmí mluvit.
Nemůže skoro ani myslet, protože nemá moc čím.
Mozek má totiž pod palcem jeho zdatnější tyran.
Navždy.
A já to soudruhovi přeju.
Z celého srdce.
Hajzlovi.

Hezké dny všem nekomunistům.

Petr Hahn- Azbest

Zpět

Petr Hahn

Ahoj-vítej na mých webových stránkách.

Krátce se představím a víc si o mně přečteš na webu v životopisu.

Jmenuju se Petr (to je údajně skála) Hahn (to je určitě německy kohout), ale vlastně všichni, kdo mne znají mi říkají – Azbest. To je přezdívka, kterou jsem dostal někdy kolem r. 1985 na vandru.

Z rubrik na webu vyplývá, že mne baví muzika, příroda, cestování, rybařina (hlavně momentálně feederové závody od r.2004), vodáctví, poezie, psaní, a některé další věci, na které se možná časem i zde dostane.

Mám osobní problém při kontaktu s blbostí, hajzlovstvím, levičáctvím (i když s politikou tak nějak komplet), nespolehlivostí, lhaním, ……bohužel se s tím vším dnes a denně setkávám a občas mi nedá to nekomentovat, nebo si z toho aspoň dělat srandu.

Některé texty, které uznám za zajímavé, vtipné, nebo jinak přínosné otiskuju i od jiných autorů-někdy i z anonymních přeposílek.

Jsem tvor společenský, ale nějak nemám kliku, takže žiju sám.

Stránky už běžely víc než rok na jiném redakčním systému, ale tyhle mi vyhovují více a taky se mi víc líbí.

Přeju příjemný pobyt, a pokud Tě něco zaujme, máš možnost se zeptat, nebo komentovat v pokecu.

Takže……VEJDI