Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Fotogalerie

Náhodná fotogalerie

Náhodná fotogalerie

Anketa

Která současná politická strana by od vás dostal hlas u voleb?

Celkem hlasů:
6526
Hlasování začalo:
21. 7. 2020
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Váš nejoblíbenější politik od Sametové revoluce?

Kdo, nebo co nás v současnosti nejvíc ohrožuje?

Co si myslíte o současné vlně imigrace?

Návštěvnost

Návštěvnost:

Počítadlo přístupů

Panoramatické Foto

Panoramatické fotografie

      Prodejna v Chebu-zrušena v březnu 2011Prodejna Sokolov

Prodejna SokolovProdejna v Chebu

Prodejna Sokolov

Facebook

Azbestu na Facebooku

Aktuální počasí

Počasí dnes:

18. 7. 2024

obl

Bude polojasno až oblačno. Denní teploty 25 až 29°C. Noční teploty 19 až 15°C.

Přehrát/ZastavitDalší

Svátek

Dnes je 18.7.2024

Svátek má Drahomíra

Zítra má svátek Čeněk

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Obsah

Jelikož pracuji ve státní složce, kterou zde většina dobře zná a nemá ji v lásce, chtěl bych tímto vám poukázat na zařízení a způsob odcizení motorového vozidla. Jako technik jsem se dostal k ohledání vozidla, které bylo předchozí den stíháno hlídkou PMJ Praha do obce na
Praze - východ.
Jednalo se o audi A8 - šedé metalízy s označením audi S8 na libereckých značkách. Toto vozidlo mělo být kontrolováno hlídkou policie v Praze.
Když toto vozidlo chtěla hlídka zastavit, vozidlo se dalo na újezd a pokračovalo rychlostí 200km/h směr z Prahy. Jelikož je na Praze východ momentálně stavba kruhovém objezdu, toto vozidlo nemělo jedinou šanci ve výše uvedené  rychlosti toto postřehnout a v rychlosti cca 180km/h doslova prolétlo  stavbou a skočilo do pole. Hlídka policie PMJ k tomuto vozidlu přijela v  době, kdy již osoba řidiče na místě nebyla. Byla noc, asi 03:20 hodin,všude tma, žádné světlo v okolí pouze pole.
Na místo byl povolán psovod a vozidlo bylo odtaženo na odtahové parkoviště, kde jsem druhý den provedl ohledání. A teď se držte, ve vozidle byla sada kompletních paklíčů na
vozidla koncernu Vw, kompletní sada karet pro vozidla renault, čtečka klíčů a dálkových  ovladačů, cca 1000ks nevyplněných zelených karet od pojišťovny alianz, čisté technické průkazy české + ukrajinské,krabice ukrajinských registračních  značek + označení, další
elektronika pro nastartování vozidla. Dále ve  vozidle bylo zařízení, které bylo ukryto v papírové krabici od papírů do tiskárny. Z této krabice byl kabel, který ležel u zásuvky na 12V. V krabici byly tři malé větráčky jak od počítače a od každého větráčku anténa, celkem tři, každá pro jinou frekvenci. Když jsme toto zapojili, všem spadla brada. Jednalo se o rušičku telefonního signálu a to pro všechny frekvence. Všem mobilní telefony během 10 sekund ztratily signál a to pozor, i vysílačka ve služebních vozidlech. Toto zařízení funguje cca do
okolí 2km a vyruší  pozor - komplet signál pro všechny mobilní sítě a vysílačky. Důvod je jasný, při odcizení vozidla se toto zařízení zapojí a v tu chvíli nejde v činnost žádné zařízení upozorňující majitele (magic car, scherlog, mob. telefon,vysílačka, atd.), prostě v okolí nic nefunguje. Vyřadí to z činnost i náhodného kolemjdoucího, který vidí krádež vozidla. Druhý důvod je, že toto zařízení vyřadí i policii při pronásledování - mobily, vysílačky s  operačním.
Každopádně ztratil jsem všechny naděje pro zabezpečení vozidla, snad již pouze mechanické.
A pak si kupujte alarmy a vyhledávací systémy do vozidla.
Ještě upozorňuji, že vozidlo audi nebylo v pátrání a bylo psané na 26letou  mladou holku, která uvedla že vozidlo půjčuje všem kdo ji o to požádají. Za přítele má údajně cizince. Vozidlo stojí na Praze 8 a to v ulici Pernerova,tak  pozor na toto vozidlo !!!!
Vozidlo již bylo předané, ale zař. na krádeže  vozidel máme zajištěné.

Petr Hahn

Ahoj-vítej na mých webových stránkách.

Krátce se představím a víc si o mně přečteš na webu v životopisu.

Jmenuju se Petr (to je údajně skála) Hahn (to je určitě německy kohout), ale vlastně všichni, kdo mne znají mi říkají – Azbest. To je přezdívka, kterou jsem dostal někdy kolem r. 1985 na vandru.

Z rubrik na webu vyplývá, že mne baví muzika, příroda, cestování, rybařina (hlavně momentálně feederové závody od r.2004), vodáctví, poezie, psaní, a některé další věci, na které se možná časem i zde dostane.

Mám osobní problém při kontaktu s blbostí, hajzlovstvím, levičáctvím (i když s politikou tak nějak komplet), nespolehlivostí, lhaním, ……bohužel se s tím vším dnes a denně setkávám a občas mi nedá to nekomentovat, nebo si z toho aspoň dělat srandu.

Některé texty, které uznám za zajímavé, vtipné, nebo jinak přínosné otiskuju i od jiných autorů-někdy i z anonymních přeposílek.

Jsem tvor společenský, ale nějak nemám kliku, takže žiju sám.

Stránky už běžely víc než rok na jiném redakčním systému, ale tyhle mi vyhovují více a taky se mi víc líbí.

Přeju příjemný pobyt, a pokud Tě něco zaujme, máš možnost se zeptat, nebo komentovat v pokecu.

Takže……VEJDI