Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Anketa

Kdo, nebo co nás v současnosti nejvíc ohrožuje?

Co si myslíte o současné vlně imigrace?

Na čí straně jste, čili - komu fandíte ve věci Ukrajinské krize?

Návštěvnost

Návštěvnost:

Počítadlo přístupů

Panoramatické Foto

Panoramatické fotografie

      Prodejna v Chebu-zrušena v březnu 2011Prodejna Sokolov

Prodejna SokolovProdejna v Chebu

Prodejna Sokolov

Facebook

Azbestu na Facebooku

Aktuální počasí

Počasí dnes:

20. 10. 2018

zata

Bude oblačno až zataženo, přechodně až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 7 až 3°C.

Přehrát/Zastavit Další

Svátek

Dnes je 20.10.2018

Svátek má Vendelín

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Den stromů
  • Světový den osteoporózy

Zítra má svátek Brigita

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Den původních odrůd jablek

Navigace

Obsah

Životní zkušenosti našeho pana prezidenta

Typ: ostatní
Náš pan prezident velice rád každého poučuje o své dokonalosti a rád kdekomu naznačuje, jak je podřadný. Pojďme si vzít několik jeho výroků.

Začneme u alkoholu. "Hodlám zůstat u Becherovky...Jsem ožrala." (TV Prima, 30. 12. 2001). "Piju plzeň, protože je alkalická a já alkalické tekutiny potřebuji proti tvorbě ledvinových kamenů. Užívám za stejným účelem každé ráno i prášek alkalid, ale to už je méně příjemné..."(Blesk, 18. 10. 2002) „Jste informován jako průměrný český novinář, tedy špatně. Jinak by jste věděl, že už pět let piji slivovici. A po ledvinové kolice mi lékaři nařídili hodně pít. Naštěstí ale neřekli co, takže kombinuji víno a pivo.“ (novinky.cz, 22. 11. 2008). Takže výsledek je jasný. Miloš Zeman pije vlastně všechno.

O svém úřadu a ostatních politicích: "Prezident je v české politické džungli něco jako oleandr, okrasná rostlina. Já jsem ale masožravá rostlina s trny. To je dobré možná pro premiéra, ale ne pro prezidenta." (Blesk, 18. 10. 2002). Tak nevím. Myslel to tenkrát vážně? Nebo se domnívá, že se tak dnes chová? "Ale já v žádném případě nechci kritizovat pana Žantovského za jeho fyzický vzrůst, i když v jeho případě zhruba odpovídá jeho intelektuální potenci." (mítink v Brně, květen 2002) "...navštivte půvabnou pražskou čtvrť, která se jmenuje Bohnice, a nechte se tam sakra do konce svého funkčního období hospitalizovat."(PSP, 18. října 2001) „Většina ministrů si místo zabijačky zaslouží nanejvýš tak suchý chleba zapíjený nepramenitou vodou, maximálně bych jim dal špetku soli.“ (novinky.cz, 22. 11. 2008).

O novinářích: "Novináři jsou pitomci, hnůj a fekálie." (TV Prima) "Český novinář si nedokáže představit českého politika, který by dobrovolně v okamžiku, kdy je úspěšný, odešel z politiky." (Frekvence 1, 9. 4. 2002) Miloš Zeman je o svém úspěchu jistě hluboce přesvědčen. To by byl asi jeden z jeho velmi mála záslužných činů, kdyby se tohoto svého výroku držel. "Jeden z největších českých novinářů, Ferdinand Peroutka uveřejnil v prestižním časopise Přítomnost článek s titulkem ‚Hitler je gentleman‘" "Před více než třiceti lety jsem po několik měsíců v Klementinu pročítal časopisy Přítomnost. A protože mám fotografickou paměť, přesně si pamatuji, že článek s tímto titulkem byl vlevo dole."(únor 2015) "Novináře dělím do dvou skupin. Tou první skupinou jsou normalizační komunistická práčata. Tento typ pokládám za novinářské prostitutky a hluboce jimi pohrdám. A pak je druhý typ novinářů. A to nejsou jen hlupáci, to jsou sebevědomí hlupáci, kteří píší o všem a nerozumějí ničemu. A tito hlupáci spolu s novinářskými kurvičkami vytvářejí mediální prostředí v této zemi." (MF Dnes, 12. 6. 2002) Kam řadí pan prezident majitele TV Zeman? Vlastně TV Barrandov?

O našem zahraničněpolitickém směrování: "Přijel jsem do Číny, abych se od Číny učil, jak zvýšit hospodářský růst a jak stabilizovat společnost." (Podzim 2015 v Čínské ústřední televizi CCTV) "Budu žádat jasné důkazy o vojenské přítomnosti Ruska na Ukrajině." (Před jednáním komise NATO – Ukrajina ve Walesu v září 2014) "Věřím ministru zahraničí Lavrovovi, že na Ukrajině žádní ruští vojáci nejsou" (září 2014 Frekvence 1). Nutno dodat, že tam sice byli, ale jen na dovolené, za což byli později prezidentem Putinem vyznamenáni. "Obama byl váhavý politik a k váhavým politikům já mám despekt."K Evropské Unii: "Česká republika dostává každoročně z EU o 200 miliard korun více, než do Bruselu vrací. Dvě stě miliard je pětina českého státního rozpočtu. Jen blázen se vzdává tak velkého množství peněz." Pokud jsme v EU pouze kvůli tomuto, tak bych se musel hanbou propadnout.

Sám o sobě: „Zde leží blbec, který každého člověka rozzuřil do nepříčetnosti.“ (Návrh na vlastní epitaf. Prázdniny 2015. Publikováno 30. srpna 2015). Pokud bych se nad tímto návrhem zamyslel, tak příznivci a voliči Miloše Zemana nejsou lidé, protože ti se do nepříčetnosti z jeho výroků nerozzuří. To asi nejvýstižněji dokladuje jeho vztah k jeho vlastním voličům. Asi jsou to pro něj jen ti přísloveční užiteční ... . Ostatně tento výraz neváhal Miloš Zeman použít ani sám osobně. Notoricky známý je již jeho výrok: "Jenom idiot nemění své názory." (v době svého premiérování). A krátce po zvolení prezidentem: "Pane redaktore, já své názory neměním." (Jeho tisková konference 15.7.2013).

Autor: Tomáš Flaška

Zdroj: https://flaska.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=639361


Vytvořeno: 19. 12. 2017
Poslední aktualizace: 19. 12. 2017 18:34
Autor: Petr Hahn
Petr Hahn

Ahoj-vítej na mých webových stránkách.

Krátce se představím a víc si o mně přečteš na webu v životopisu.

Jmenuju se Petr (to je údajně skála) Hahn (to je určitě německy kohout), ale vlastně všichni, kdo mne znají mi říkají – Azbest. To je přezdívka, kterou jsem dostal někdy kolem r. 1985 na vandru.

Z rubrik na webu vyplývá, že mne baví muzika, příroda, cestování, rybařina (hlavně momentálně feederové závody od r.2004), vodáctví, poezie, psaní, a některé další věci, na které se možná časem i zde dostane.

Mám osobní problém při kontaktu s blbostí, hajzlovstvím, levičáctvím (i když s politikou tak nějak komplet), nespolehlivostí, lhaním, ……bohužel se s tím vším dnes a denně setkávám a občas mi nedá to nekomentovat, nebo si z toho aspoň dělat srandu.

Některé texty, které uznám za zajímavé, vtipné, nebo jinak přínosné otiskuju i od jiných autorů-někdy i z anonymních přeposílek.

Jsem tvor společenský, ale nějak nemám kliku, takže žiju sám.

Stránky už běžely víc než rok na jiném redakčním systému, ale tyhle mi vyhovují více a taky se mi víc líbí.

Přeju příjemný pobyt, a pokud Tě něco zaujme, máš možnost se zeptat, nebo komentovat v pokecu.

Takže……VEJDI